Ieguldījumi

Noguldījumu nosacījumu salīdzinājums

Aizdevums-kredits.lv piedāvā iespēju salīdzināt nebanku finanšu iestāžu noguldījumus. Atrodi sev noguldījumi ar vislabākajiem nosacījumiem. Noguldījuma ienesīgums ir atkarīgs no ieguldītās summas, noguldījuma termiņa un iespējas procentu summa

Uzmanību! Saskaņā ar Ienākuma nodokļa likumu procenti, kas saņemti no fiziskās personas noguldījuma, ir apliekami ar ienākuma nodokli. Norādiet izvēlētajā nebanku finanšu iestādē, vai par saņemtajiem ienākumiem ir jāmaksā ienākuma nodoklis pats vai nebanku finanšu iestāde to dara jūsu vietā.

Garantiju fonda likums neattiecas uz nebanku finanšu iestādēm. Tas nozīmē, ka nebanku finanšu iestādes bankrota gadījumā varat daļēji vai būt pilnībā atņemtam.

Viainvest
Summa
10 - 10,000,000 €
Interese
13.00 %
Termiņš
no 1 mēnesis līdz 5 gadi
Investējiet patēriņa aizdevumos ar ikgadējo IA līdz 13% regulētā Eiropas investīciju platformā
Debitum
Summa
10 - 10,000,000 €
Interese
12.50 %
Termiņš
no 1 mēnesis līdz 5 gadi
Nopelniet pasīvos ienākumus ar līdz pat 15% gada procentu likmi
Esketit
Summa
10 - 10,000,000 €
Interese
12.33 %
Termiņš
no 1 mēnesis līdz 5 gadi
Esketit platforma ir saikne starp uzticamiem patēriņa kreditēšanas uzņēmumiem un investoriem. Mēs izmantojam nozares labākās prakses, kurām investori var uzticēties.
Estateguru
Summa
10 - 10,000,000 €
Interese
10.39 %
Termiņš
no 1 mēnesis līdz 5 gadi
Investori izvēlas sev piemērotākos projektus un pievienojas citiem, lai finansētu šos aizdevumus. Viņi saņem skaidrus atmaksas grafikus un ērtas diversifikācijas iespējas, lai nopelnītu stabilu peļņu 10.39%* apmērā gadā (*vēsturiskā peļņa platformas darbības laikā).

Svarīga informācija, izvēloties depozītu

Noguldījumiem ir liela nozīme personīgajās finansēs un kopējā ekonomikā. Fiksētā depozīta atvēršana var piedāvāt vairākas priekšrocības un nodrošināt stabilus ienākumus. Šeit ir daži svarīgi aspekti, kas jāņem vērā, izvēloties depozītu:

1. Gada procentu likme. Ir svarīgi pievērst uzmanību gada procentu likmei, ko finanšu iestāde piedāvā dažādu veidu noguldījumiem. Augstākas procentu likmes nozīmē lielāku atdevi, tāpēc var būt izdevīgi izvēlēties depozītu ar konkurētspējīgu procentu likmi.

2. Depozīta valūta. Ja apsverat iespēju ieguldīt ārvalstu valūtā, ņemiet vērā iespējamās valūtas svārstības un to ietekmi uz jūsu peļņu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka atdeve no noguldījumiem citā valūtā var būtiski atšķirties no noguldījumu atdeves eirozonā.

3. Noguldījuma termiņš. Garāks noguldījuma termiņš var garantēt augstāku procentu likmi, bet tajā pašā laikā ierobežot piekļuvi Jūsu līdzekļiem uz noteiktu laiku. Īstermiņa noguldījumi var būt ērti tiem, kam nepieciešama likviditāte.

4. Depozīta pievienošanas un izņemšanas nosacījumi. Pārbaudiet depozīta pievienošanas un izņemšanas nosacījumus. Daži noguldījumi var piedāvāt ierobežotas izņemšanas iespējas bez soda naudas.

5. Nodokļi. Uzziniet par nodokļu saistībām, kas saistītas ar noguldījumu ienākumiem. Procentu ienākumi no noguldījumiem Latvija tiek aplikti ar nodokli.

6. Finanšu institūcijas uzticamība. Izvēloties depozītu, pārliecinieties, ka finanšu iestāde ir uzticama un tai ir laba reputācija. Apskatiet viņa vērtējumus un atsauksmes.